مشاهده و سفارش محصول 

B FUTURA  جدیدترین اتوکلاو کمپانی  MOCOM  است که دو مشخصه ضروری یک دستگاه استریلیزاسیون ، یعنی داشتن کارایی در عین سادگی را دارد . B FUTURA  دستگاهی ایده آل و مقرون به صرفه با قابلیت چک کردن کامل پروسه استریلیزاسیون بوده و با سه حجم ۱۷ ، ۲۲ و ۲۸ لیتری ( با ابعاد خارجی یکسان ) موجود می باشد.

شرایط پرداخت نقدی : تحویل فوری

پرداخت اقساطی : ۵۰ درصد نقد و مابقی طی دو فقره چک

جدیدترین نمونه اتوکلاو  موکوم
بی شک فرآیند استریل ابزار و تجهیزات به دلیل ارتباط مستقیم با سلامت بیماران و پرسنل باعث شده تا بخش استریل ، یکی از مهمترین و حساس ترین بخش های هر واحد پزشکی باشد و اتوکلاو به عنوان قلب تپنده این بخش از جایگاه و اهمیت ویژه ای برخوردار است . شیوع روز افزون بیماری های جان سخت مانند ایدز و هپاتیت در سال های اخیر و لزوم اطمینان کامل از صحت فرآیند استریل موجب شده اهمیت استفاده از  اتوکلاو به روز و استاندارد بیش از پیش آشکار گردد . از سوی دیگر به دلیل طولانی بودن پروسه استریل ، استفاده از یک اتوکلاو استاندارد و کارآمد که از علم و تکنولوژی روز دنیا برخوردار باشد ، علاوه بر اطمینان از صحت استریل بسیار در سرعت عمل شما و رضایت مراجعین تاثیر گذار خواهد بود.
اتوکلاو دندانپزشکی کلاس B  ، نسل جدیدی از خانواده استریل کننده هاست که با استفاده از تکنولوژی محیط خلا و فشار بخار، عملیات استریل را انجام میدهد . ۶ سیکل کاری مطابق  با استانداردهای جهانی  به همراه تجهیزات سخت افزاری پیشرفته ، قابلیت استریل کلیه لوازم جراحی ، ظروف و ابزار پک شده و نشده جامد ، متخلخل و تو خالی ، سیستم های تزریق و … را به محصول می دهد.
B FUTURA  جدیدترین اتوکلاو کمپانی  MOCOM  است که دو مشخصه ضروری یک دستگاه استریلیزاسیون ، یعنی داشتن کارایی در عین سادگی را دارد . B FUTURA  دستگاهی ایده آل و مقرون به صرفه با قابلیت چک کردن کامل پروسه استریلیزاسیون بوده و با سه حجم ۱۷ ، ۲۲ و ۲۸ لیتری ( با ابعاد خارجی یکسان ) موجود می باشد.
دارای استیم ژنراتور (Steam Generator ) :
اتوکلاوهای موکوم ( mocom   ) مجهز به سیستم استیم ژنراتور است که در نوع خود گامی بی نظیر جهت کامل نمودن پروسه استریلیزاسیون می باشد .
اغلب اتوکلاوها کماکان از سیستم المنتی ( بویلری  ) استفاده می کنند که این سیستم در کشورهای طراز یک دنیا منسوخ شده می باشد .
استیم ژنراتور نوعی بویلر ( Boiler  )  است در ابعاد بسیار پیشرفته تر که مزایای استفاده از این سیستم دراتوکلاو نسبت به سیستم  المنتی  ( بویلری  )به شرح زیر می باشد
۱٫ زمان پایین تولید بخار : زمان تولید بخار در سیستم بویلری ۳۰ تا ۴۵ دقیقه است درحالیکه در استیم ژنراتور به ۳ تا ۵ دقیقه کاهش می باد .
۲٫ پیوستگی تولید بخار : در استیم ژنراتور بخار بدون قطع شدن وبدون افت فشار به صورت پیوسته و یکپارچه تولید می شود که این ویزگی برای پروسه استریلیزاسیون که به صورت مستمر نیاز به بخار دارند مهمترین مزیت است.
توجه : از کلیه پزشکان محترم خواهشمندیم جهت انجام استریل واقعی و کامل بودن آن حتما اقدام به خرید اتوکلاوی نمایید که دارای استیم ژنراتور باشد . چرا بخش اصلی  واقعی بودن و کامل بودن پروسه استریلیزاسیون نیازمند وجود استیم ژنراتور در اتوکلاومی باشد .
همچنین  وجود این ویژگی سبب می شود تا عملیات استریل حداکثر ،  بدون خطا و کامل باشد و به استریلیزاسیون واقعی منجرشود . در حالیکه در سیستم های  المنتی  ( بویلری  ) بدلیل عدم پیوستگی تولید بخار تا ۳۰ % احتمال خطا وجود دارد که در نهایت استریل کامل و واقعی صورت نمیگیرد .
۳٫ استفاده از استیم ژنراتور ایمنی ۱۰۰ % را به دنبال خواهد داشت .
۴٫ استیم ژنراتور بسیار کم صدا است .
۵٫ به دلیل اینکه زمان تولید بخار در  سیستم المنتی ( بولیر  ) زیاد است به همین دلیل مصرف برق آن زیاد است ، اما دستگاههای استیم ژنراتوری به دلیل کاهش زمان تولید بخار در نتیجه برق کمتری مصرف می کنند.
۶٫ قیمت اتوکلاو های المنتی ( بویلری ) تا ۲۰ % ارزانتر از اتوکلاوهای مجهز به سیستم استیم ژنراتوری است .
شروع با تاخیر :
پارامترهای سیکل را میتوان برای مطابقت با کاربر تنظیم کرد ، FUTURA   برای صرفه جویی در هزینه های برق مصرفی ، به کاربر اجازه می دهد تا برنامه های استریلیزاسیون را در زمان  های خاصی انجام دهد و همچنین قابلیت تنظیم یک مرحله خشک کردن اضافی برای بارهای خاص را دارد.

تضمین راندمان طولانی مدت :

برنامه  آگاه سازی کاربر به منظور تعویض فیلتر آنتی باکتریال و سرویس دوره ای .

پارامتر های شخصی :

میتوان برای هر اپراتور یک کد امنیتی تعریف نمود و بدین گونه استفاده از آن را محدود کرد و به راحتی کار های هر اپراتور را  پیگیری نمود

امکان کنترل از راه دور :
در مدل FUTURA   عملیات استریلیزاسیون را میتوان از راه دور و از طریق یک پورت LAN  یا اتصال به شبکه   Wi-Fi  کنترل کرد. و گزارشات سیکل استریلیزاسیون را از روی آن به کامپیوتر ، گوشی و یا تبلت خود انتقال داد.
قابلیت اتصال به پرینتر خارجی :
در مدل FUTURA  میتوان از چاپگر استاندارد و یا برچسب های ساده برای چاپ گزارش های سیکل استریلیزاسیون استفاده کرد .
اضافه کردن اکسسوری:
این قابلیت جدید ، انتخاب و افزودن  اکسسوری ها ی FUTURA  را بعد از اینکه دستگاه خریداری شده است ، ممکن میکند . اکسسوری ها را میتوان به دستگاه اضافه کرد بدون اینکه انیازی به  نصب نرم افزار یا هر رابط خاصی باشد .
ارتقای کیفیت و کارایی :
تکنولوژی های موجود در اتوکلاو FUTURA  خود تضمین کننده کیفیت و کارایی هرچه بهتر این اتوکلاو از لحاظ افزایش سرعت انجام کار و کاهش میزان مصرف انرژی است . به طور مثال :   مولد  بخار جدید  (steam generator )  و پمپ خلا دو سر با عملکرد بالا  ، کارکرد چرخش بسیار سریع و کیفیت بی نظیر و ثبات پارامترهای پروسه را تضمین می کند.
محفظه استریلیزه کردن از استیل ضدزنگ صیقل داده شده  و یکپارچه ساخته شده که فوق العاده با کیفیت و با دوام است .
ساز و کار جدید قفل شدن درب  ، طراحی شده است تا ایمنی و سهولت استفاده را تضمین کند ;  همچنین در زمان قطع شدن برق امکان بازکردن اضطراری درب اتوکلاو  را می دهد.
پر شدن و تخلیه آسان آب :
دریچه بزرگ بالای دستگاه امکان دسترسی به مخزن آب و بررسی آن را فراهم نموده و از طرفی کوپلینگ های موجود در قسمت جلویی دستگاه ، قابلیت پر و خالی نمودن سریع مخزن آب را برای اپراتور آسان نموده است. همچنین می توان یک سیستم پراکنده آب نیز به دستگاه متصل نمود و از آن استفاده کرد.

سنسور کنترل  کیفیت آب :

اتوکلاو FUTURA  در داخل دستگاه ، دارای سنسور های کنترل کیفیت آب بوده ، که این امر در افزایش کارایی آن در دراز مدت و جلوگیری از رسوب آهک نقش دارد.

فیلتر گرد و غبار :

فیلتر گرد و غبار موجود در زیر دستگاه مانع از ورود هرگونه ناخالصی به سیستم خنک کننده و چمبر دستگاه می شود ، و لازم به تعویض  فیلتر نمی باشد . کافیست به صورت دوره ای آن را تمیز کرد.

نوار نور LED  :

اتوکلاو FUTURA  در قسمت خارجی چمبر به منظور روشن نمودن محیط کار و ارائه دید مناسب به اپراتور دارای چندین LED  است که اجازه میدهد اتاق بدون هیچ سایه ای و کاملا روشن شود.

تنظیمات بین المللی :

اتوکلاو های موکوم از ۲۰ زبان متنوع دنیا و پارامترهای اندازه گیری مختلف پشتیبانی میکند.

ساخت کشور ایتالیا
با قابلیت انجام تستهای  VACUUM- HIEX- BOWIE & DICK
مطابق استاندارد  CE 0051 / ISO 13485 / ISO 9001
دارای ۲ سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش
Technical data : 
Power supply voltage : ۲۲۰ / ۲۴۰ V
Mains frequency : ۵۰ / ۶۰ Hz
Rated power : ۲۳۰۰ W
External dimensions : ۴۸۰ ( W ) × ۵۰۰ ( H ) × ۶۰۰ ( D ) mm

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *