شرکت توليدي بازرگاني عاج طب دنتال سنتر در سال 1368، با هدف توليد و تامين بخشي از تجهيزات مورد نياز جامعه دندانپزشکان کشور تاسيس گرديد. از همان سال، موسسان شرکت برنامه اي مبتني بر نوآوري، افزايش کيفيت و خدمات پس از فروش مسئولانه را براي محصولات توليدي در نظر گرفتند.

شروع فعاليت عاج طب با طراحي و ساخت دستگاه آمالگاماتور کپسولي همراه بود. در سال 1370طراحي و ساخت اولين آمالگاماتور اتوماتيک در ايران توسط شرکت عاج طب انجام شد.

محصولات توليدي پس از طراحي و ساخت در مراکز تحقيقاتي و دانشگاهي معتبر کشور زير نظر اساتيد و دندانپزشکان محترم، مورد آزمايش قرار گرفته و عيوب احتمالي آنها برطرف و سپس توليد انبوه آنها آغاز مي شد. از ويژگيهاي منحصر به فرد آمالگاماتورهاي توليدي عاج طب، استهلاک بسيار پايين، کاهش چشمگير صدا و لرزش و از همه مهمتر توليد آمالگام سرد مي باشد. آمالگام سرد خطرات تبخير و سميت جيوه را براي دندانپزشک و بيمار به حداقل مي رساند.

همواره طراحي و توليد محصولات جديد و مورد نياز دندانپزشکان محترم، مورد توجه کارشناسان بخش تحقيقات و توسعه عاج طب بوده است. بطوريکه در سالهاي اخير علاوه بر بروز رساني فني و ارتقاي کيفي محصولات قديمي، چند محصول جديد و کاربردي نيز به ليست محصولات توليدي عاج طب اضافه گرديد.

تجهیزات تصویربرداری و بزرگنمایی

نگاتوسکوپ بزرگ LED مدل AjTeb -LRG

4,350,000 تومان

تجهیزات تصویربرداری و بزرگنمایی

نگاتوسکوپ LED مدل AjTeb – CTX-ABS

3,890,000 تومان

تجهیزات تصویربرداری و بزرگنمایی

نگاتوسکوپ LED مدل AjTeb – MD-ABS

2,890,000 تومان