کمپانی آلمانی Botiss ارائه دهنده محصولات و تحقیقات نوین در زمینه دندانپزشکی می باشد و در برلین، استرالیا و انگلستان شعبه دارد. Botiss تمام تمرکز خود را به روی تولید محصولات بازسازی کننده استخوان قرار داده است و دومین رتبه از لحاظ فروش را در اروپا به خود اختصاص داده است.

شرکت Botiss یکی از شرکتهای پیشرو در زمینه تولید بایومتریال در جهان می باشد . این شرکت از بدو تاسیس در سال 2009 به یکی از نوآوران در زمینه تولید و فروش طیف گسترده ای از  مواد پیوندی برای باز سازی بافت سخت و نرم دهان تبدیل گردیده و به دلیل کیفیت بالای محصولات  ، هم اکنون تولیدات خود را به بیش از 100 کشورجهان صادر می نماید .

botiss biomaterial یک شرکت بیوتکنولوژیک نوآور است که در زمینه تولید علمی و کلینیکی محصولات پزشکی فعالیت می نماید. این شرکت در کشور آلمان تأسیس شده و توانسته است طی سال های گذشته در تولید، بازاریابی و فروش محصولات بازسازی بافت دهان به رهبری بازار دست یابد. هم اکنون بیش از 110 نفر در شرکت بوتیس کار می کنند که 35 درصد از آنان را دانشمندان علم بیوتکنولوژی و سایر علوم مرتبط تشکیل می دهند. این شرکت، نوآوری مستمر و همکاری علمی-آموزشی با مؤسسات و پزشکان معتبر را از ارکان اصلی فعالیت های خود تعریف نموده است.

سبد کاملی از محصولات ممبرین و پودر استخوان طبیعی و سینتتیک جهت بازسازی بافت نرم و سخت دهان توسط شرکت بوتیس عرضه می شوند که همگی از بالاترین کیفیت بازار و تأییدیه های کلینیکی برخوردار هستند و در سراسر جهان در بیش از 100 کشور مورد استفاده پزشکان قرار می گیرند.