شرکت کازمادنت از مشهورترین سازندگان کامپوزیت دندان  در امریکا توسط مایکل اومالی و دکتر جوان موپر تاسیس شد. مایکل اومالی، بنیانگذار Cosmedent، 35 سال تجربه مدیریت در صنعت دندانپزشکی و مراقبت های بهداشتی خود را به این شرکت منتقل کرد. مایک متعهد به موفقیت Cosmedent است و همواره در تلاش است تا محصولات با کیفیت و با پشتیبانی قابل اعتماد را به مشتریان ارائه دهد. دوراندیشی مایک منجر به توسعه تأسیسات تولیدی Cosmedent و همچنین مرکز زیبایی شناختی به عنوان یک مرکز آموزشی بسیار تعاملی که در قلب شیکاگو واقع شده؛ گردید. Cosmedent، با رهبری او به یک شرکت بسیار محترم در صنعت دندانپزشکی و ساخت کامپوزیت دندان تبدیل شده است.

دکتر جوان موپر نیز به عنوان بنیانگذار و رئیس Cosmedent و مدیر مرکز زیبایی شناسی، مسئولیت برنامه های آموزشی و توسعه محصول شرکت کازمادنت را بر عهده دارد. دکتر موپر نزدیک به 40 سال است که با روش غیرتهاجمی کامپوزیت دندان، طرح لبخند بیماران را اصلاح می کند. وی مدرس مشهور بین المللی در دندانپزشکی زیبایی با تأکید بر پیوند کامپوزیت با استفاده از تکنیک های کاربرد مستقیم است. او اولین کتاب قطعی برای حرفه دندانپزشکی را با نام راهنمای کامل باندینگ دندان منتشر کرد.

تجربه و دانش این دو فرد برتر در مدیریت و دندانپزشکی، کامپوزیت امریکایی کازمادنت را به انتخاب برتر دندانپزشکان سراسر دنیا تبدیل کرده است. کامپوزیت های رنامل (Renamel) تولید شده در Cosmedent بیش از 20 سال که در رتبه اول کامپوزیت های دندان امریکایی قرار دارد. سیستم ترمیم کننده Renamel تنها سیستم باند مستقیم و رزین مستقیم کاملاً یکپارچه و رنگی است. کامپوزیت های رنامل، نتایج ماندگار و قابل اعتماد را بعد از ترمیم دندان تضمین می کنند.